Platby v MŠ

600,- Kč/měsíčně

č.ú.: 181694127/0300

VS.: osobní číslo dítěte

Předškolní děti (včetně dětí s odkladem školní docházky) se vzdělávají bezúplatně.

KULTURA

Č.ú.: 237515352/0300

VS.: 888+osobní číslo dítěte

STRAVNÉ

I. kat. je 850,- Kč/měsíc, II. kat. je 950,- Kč/měsíc

Č. ú.: 237515352/0300

VS.: osobní číslo dítěte

Stravné se platí zálohově k 15. dni příslušného měsíce na účet školy.

Č. ú.: 237 515 352 / 0300

Variabilním symbolem je osobní číslo dítěte přidělené na začátku školní docházky /toto číslo je neměnné a platí po celou dobu docházky v MŠ.

Do zprávy pro příjemce je vhodné napsat jméno a příjmení dítěte.

VÝŠE ZÁLOH

Úplata za kalendářní měsíc je splatná do 15. dne stávajícího měsíce. Lze zaplatit i více měsíců dohromady, vždy je ale nutné uvést osobní číslo dítěte a název měsíce.

Platba v hotovosti je možná pouze ve výjimečných případech a po dohodě s vedoucí ŠJ.

Neodhlášený a neodebraný oběd je strávníkovi účtován v plné ceně dle vyhlášky 107/2005 Sb. o školním stravování v platném znění. Neodebraná strava bude rozdělena mezi ostatní strávníky.

VELIKOST PORCÍ PODLE NOREM PRO MŠ

Děti jsou zařazeny do kategorií dle věku, kterého dosáhnou v příslušném školním roce.

Děti I. kategorie /3-6 let/ 42,- Kč

• přesnídávka: 11,- Kč

• oběd: 22,- Kč

• svačina: 9,- Kč

Děti II. kategorie /děti, které dovrší v daném školním roce 7 let / 47,- Kč

• přesnídávka: 11,- Kč

• oběd: 27,- Kč

• svačina: 9,- Kč

Školní stravování se řídí výživovými normami a závazným plněním spotřebního koše podle vyhl. MŠMT č. 107/2005 Sb. v příloze č. 1 – výživové normy. Spotřební koš sleduje průměrnou spotřebu vybraných druhů potravin (maso, ryby, mléčné výrobky, ovoce, zelenina, cukry, tuky, luštěniny) na strávníka na den v gramech.